Tenis

Drahé šperky a vyzývavé róby. Tenistky se před Turnajem mistryň hodily do gala

Drahé šperky a vyzývavé róby. Tenistky se před Turnajem mistryň hodily do gala
Tenistky při Turnaji mistryň 2022 | Zdroj: profimedia.cz

Osm nejlepších tenistek zapózovalo před blížícím se Turnajem mistryň. Vrchol letošní sezony se odehraje v texaském městě Fort Worth. Na galavečeru se předvedly i české deblistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková.

Nejlepší hráčky v čele se světovou jedničkou Igou Šwiatekovou vzaly přípravy na galavečer opravu svědomitě. Před oficiálním focením a následným bálem strávily tenistky v maskérně a kostymérně řádnou chvíli, aby se pak ukázaly jako modelky. 

Na pomyslném červeném koberci zářila například Aryna Sabalenková v oranžových šatech nebo Maria Sakkariová v černé robě. Hodně odvážná pak byla teprve 18letá Američanka Coco Gauffová, jež zvolila fialový model.


Následně přišel na řadu los Turnaje mistryň, který osm nejlepších hráček rozdělil do dvou skupin. Ve skupině Tracy Austinové se představí světová jednička Šwiateková, která vyzve Gauffovou, Garciaovou a Kasatkinovou. Ve skupině Nancy Richeyové se pak objeví dvojka Ons Jabeurová, Jessica Pegulaová, Maria Sakkariová a Aryna Sabalenková. 

Losovala se také čtyřhra, kde samozřejmě nechyběly Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková. Nasazené jedničky se představí ve skupině Rosie Casalsové. Turnaj mistryň 2022 v Texasu začíná 31. října a vítězka singlu si odnese pohádkou sumu v hodnotě 1,24 milionu dolarů (cca 30,5 milionu korun). 

Související obsah

​Takhle to tenistkám slušelo v minulém roce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události