MMA

Dalším hostem 1:1 Sport Show bude Martínek. Promluví i o sporné prohře

Dalším hostem pravidelného pořadu 1:1 Sport Show bude MMA zápasník Michal Martínek. S moderátorem Petrem Větrovským si budou povídat o jeho kontroverzní prohře v posledním zápase organizace KSW, náročných začátcích, kdy se živil jako vyhazovač na diskotéce a řeč padne i na jeho partnerský vztah s manželkou Lenkou. Rozhovor můžete sledovat v pondělí od 21:30 na Nova Sport 1 a Voyo.

Michal Martínek je jeden z nejúspěšnějších českých MMA bojovníků současnosti. Momentálně zápasí v polské organizaci KSW, kde má za sebou dva zápasy v těžké váze. První proti Filipu Stawowému na body vyhrál a velmi dobře se pro něj vyvíjel i duel s Danielem Omielanczukem. Mnoho fanoušků a odborníků předpokládalo, že jej rozhodčí vyhlásí vítězem, ale překvapivě sudí zvedl ruku nad hlavu soupeři.

"Když to vyhlašovali, tak jsem byl přesvědčený, že jsem vyhrál. Říkám: 'Co to jako má znamenat? Vy jste mi tady zničili můj světový ranking.' Já jsem mohl být dneska šedesátý ve světě," říká Michal Martínek v pořadu 1:1 Sport Show. 

Související obsah

​Řeč padla i na to, co plánuje po kariéře. "Já budu dělat zase něco jiného, v čem budu dobrý. Začnu dělat třeba zase vyhazovače. Jeden den člověk podepisuje dresy, studuje vysokou školu a druhý den je na vratech," řekl Martínek v rozhovoru s Petrem Větrovským. 

1:1 Sport Show s Michalem Martínkem můžete premiérově sledovat  v pondělí od 21:30 na Nova Sport 1 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události