Hokej

Hanzal: Pasta je nejlepší český hráč, ale s McDavidem tempo nejde udržet

V pondělí proběhl další díl pořadu Třetí poločas, kde byli tentokrát hosty bývalý hráč NHL Martin Hanzal, MMA zápasník Dominik Humburger a rallyový závodník Adam Březík.

Martin Hanzal promluvil o českých hráčích v NHL, konkrétně o skvělé formě Davida Patrňáka. "Pasta je náš nejlepší český hráč, ale myslím, že s McDavidem tempo udržet nejde. Ten hráč je schopný udělat přes sto bodů každý rok. Pasta by potřeboval hodně štěstí," porovnal českého útočníka s kanadskou hvězdou. Právě havířovský rodák je momentálně na druhém místě bodování celé soutěže o bod za McDavidem.

Vyjádřil se ale také k velké marodce českých hráčů. "Je to pro týmy velký problém, když jde o hráče jako Krejčí, Palát nebo Mrázek. Jsou to klíčoví hráči. Musíte pak tahat hráče z farmy, kteří samozřejmě nemají takovou kvalitu. Ale nemyslím si, že jsou to nějaká dlouhodobá zranění, myslím, že se brzy vrátí," předjímá Hanzal.

Ten promluvil také o Jakubu Voráčkovi, Dominiku Kubalíkovi, ale také o českých gólmanech. Na kompletní rozhovor se podívejte níže:

​Dalším hostem byl MMA zápasník Dominik Humburger, jenž se v rámci organizace RFA utká s Milanem Ďatelinkou. "Příprava nebyla jednoduchá. Samozřejmě na každého zápasníka máme speciální přípravu. Zvládli jsme to ale dobře a je to všechno bez zranění," pochvaloval si Humburger. Ten má také zkušenosti z KSW, ve které zdolal Boryse Borkowského.

"Byl to pro mě velký zápas. Říkal jsem si, že by bylo super, kdybych se někdy dostal do KSW a najednou se to povedlo. Byla to prostě nabídka, která se neodmítá. Říkal jsem si, že bych se díky tomu mohl dostat ještě dál. Nečekal jsem, že budu mít v publiku nějakou velkou podporu, přece jenom se zápasilo v Polsku, ale byl jsem překvapený, jak mě diváci přijali. Moc jsem si to užil," prozradil Humburger.

Právě on by se chtěl jednou představit v rámci KSW před českými fanoušky. "Je to jeden z mých snů. Rád bych se představil domácím fanouškům na takovém galavečeru," dodal.

Humburger je civilním povoláním voják a jak sám říká, sám neví, zda by kvůli MMA armádu opustil. Na celý rozhovor se podívejte níže.

​Posledním hostem byl rallyový jezdec Adam Březík, který měl těžkou nehodu na 3Städte Rally. "Byla to moje chyba. Udělal jsem chybu při prvním průjezdu erzetou. Vyletěl jsem mimo trať, a i když tam byla spousta času, tak nám pořadatelé nedovolili auto odtáhnout. Způsobilo to to, že mladý německý závoďák tam vylétl stejně jako my, akorát se zastavil až o naši fabii," prozradil Březík, který kvůli odstoupení ztratil i celkové čtvrté místo v českém mistráku.

Jak dosavadní sezonu Březík hodnotí a co ho ještě čeká, to si můžete poslechnout v kompletním rozhovoru níže.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události