Tenis

Krejčíková po postupu tancovala jako kovboj. Smekla před ní rodilá Američanka

Krejčíková po postupu tancovala jako kovboj. Smekla před ní rodilá Američanka
Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková | Zdroj: Profimedia

Baví nejen dobrým tenisem, ale také tanečními kreacemi. Česká tenistka Barbora Krejčíková postoupila společně s Kateřinou Siniakovou s předstihem do deblového semifinále Turnaje mistryň a úspěch si náležitě vychutnala. Po vítězném zápase v texaském Forth Worth předvedla přímo na kurtu v kovbojském klobouku tradiční řadový tanec.

Ten si vyzkoušela už před utkáním a příspěvek sdílela WTA na sociálních sítích. "Byla jsem přímo u toho a myslím, že se jí to fakt povedlo. Zvládla to i bez muziky," ocenila jí parťačka Siniaková. Proto po vítězném mači proti čínské dvojici I-fan Sü a Čao-süan Jang, které porazily 2:0 na sety, byla při pozápasovém rozhovoru vyzvána moderátorkou, aby v Texasu populární tanec předvedla znovu. "Tentokrát bychom tu pro tebe měli i nějakou hudbu," řekla a podala Krejčíkové klobouk.

Tenistka z Ivančic u Brna se dala do tance a obecenstvo i moderátorku udivila, jak dobře jí to jde. "To je neskutečné, jsi dokonce lepší než já. Pocházíš z Česka a jde ti to lépe než mně!" nechápala žena s mikrofonem.

Krejčíková má v poslední době fazónu, vyhrála tituly v Tallinnu a Ostravě a nyní se jí opět daří i po boku Kateřiny Siniakové. V Texasu vyhrály oba zápasy a už teď mají jistý postup do semifinále Turnaje mistryň, kde obhajují loňský titul. "Proč se nám takhle daří? To je tajemství," odvětila se smíchem šestadvacetiletá aktuální deblová čtyřka.

Krejčíková v říjnu vyhrála turnaj v Tallinnu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události