Fotbal

Sparta vedla, kotel zasypal hřiště světlicemi. Zbytek stadionu ho vypískal

Sparta vedla, kotel zasypal hřiště světlicemi. Zbytek stadionu ho vypískal
Pyrotechnika na hřišti fotbalové Sparty | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Fanoušci fotbalové Sparty jsou rozděleni na dva tábory. Ukázalo se to během prvního poločasu utkání mezi týmem z Letné a hosty ze Slovácka. Příznivci stojící v kotli protestovali proti vedení klubu a naházeli na hřiště světlice, čímž přerušili na nějakou dobu duel, ve kterém jejich miláčci vedli 1:0. Zbytek stadionu pak kotel vypískal.

"Hovada. Táhněte domů." Tak přesně tento vzkaz předali fanoušci zbytku stadionu směrem ke svému kotli, který přerušil hru u branky Matěje Kováře. V tu dobu Sparta vedla o jednu branku a z povedeného startu chtěla vytěžit co nejvíce. 

K fanouškům dokonce přistoupili trenér Brian Priske a kapitán týmu Ladislav Krejčí, kteří se pokoušeli kotelníky uklidnit. Po pár minutách se ve hře pokračovalo a Sparta poté přidala i druhou branku. 

Související obsah

Iniciativy se pak chopili fanoušci mimo kotel, a to v době, kdy hříšníci opustili svůj sektor. Na Letné pak panovala velmi dobrá atmosféra a Pražané vedli ve šlágru kola nad celkem z Uherského Hradiště 2:0, nakonec duel ovládli výsledkem 4:0.

https://www.facebook.com/letensti/photos/a.563912154079710/1588060758331506/

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události