Hokej

Vítej v klubu střelců, Paľo! Komentátor slavil krajanův první gól

Slovenský hokejový útočník Pavol Regenda se v šestém utkání v NHL dočkal první branky. Rodák z Michalovců otevřel skóre duelu mezi Anaheimem a Minnesotou, když se přesně trefil z prostoru mezi kruhy. Jeho premiérovou trefu pořádně oslavil i náš komentátor Jozef Havrilla.

Pavol Regenda začal nový ročník v NHL, ale po pár zápasech putoval na farmu, kde měl ve čtyřech zápasech čtyři body. Dostal tak opět pozvánku do hlavního týmu a v noci na čtvrtek poprvé mezi elitou skóroval. Na branku mu přihrál útočník Vatrano a Regenda se následně krásně prosadil střelou po ledě. 

Právě Vatrano pak Slovákovi vzal památeční puk a hvězdný Trevor Zegras na střídačce slavil s hokejkou nad hlavou. Vypadalo to, jako by Američan zvedal osu v posilovně. Pořádně si moment užil i slovenský rodák a také komentátor stanice Nova Sport Jozef Havrilla. 

Související obsah

"Je to gól! Paľo Regenda, jeho první gól v NHL. Slovenská stopa v tomto zápase. Paľo, na tento moment nikdy nezapomeneš! Poprvé ses dočkal," řekl Havrilla v emotivním komentáři k prvnímu gólu zápasu, který nakonec Anaheim ale prohrál 1:4.

Regenda se stal třetím slovenským hráčem, kterému se letos povedlo skórovat. Jednička draftu Juraj Slafkovský dal v NHL již tři branky, Tomáš Tatar se trefil jednou. Adam Růžička, Erik Černák a Martin Fehérváry se letos zatím netrefili. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události