Další sporty

Legendární Woods se vrací, představí se na svém vlastním turnaji

Legendární Woods se vrací, představí se na svém vlastním turnaji
Golfista Tiger Woods | Zdroj: Profimedia

Šestačtyřicetiletý americký golfista Tiger Woods se vrací na golfové hřiště. Na přelomu listopadu a prosince se představí na turnaji, který sám pořádá. Ukáže se na Hero World Challenge a půjde o jeho první turnaj od července.

Naposledy se největší golfová hvězda historie představila na červencovém Open Championship 2022, kde se jí ale nedařilo. A Woods přiznal, že si není jistý, že se na turnaji v St. Andrews ještě někdy představí. 

Po neúspěšném turnaji se ale přesto vrací. Na přelomu listopadu a prosince letošního roku bude účastníkem akce Hero World Challenge, kterou slavný golfista sám pořádá. "Jsem nadšený, že mohu oznámit, že budu na letošním Hero World Challenge," napsal Woods na twitter.

Související obsah

Akce se koná na přelomu listopadu a prosince v bahamském resortu Albany a trvat bude celkem šest dní. Woods bude následně také spoluhráčem Roryho McIlroye na akci The Match, kde budou hrát proti Jordanu Spiethovi a Justinu Thomasovi. Vše se odehraje 10. prosince v Pelican Golf Clubu na Floridě, a to v rámci sedmého pokračování exhibiční výzvy.

Již dříve Woods odmítl miliardy a nebude hrát na nově vzniklém okruhu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události