Fotbal

Šance žije! Senegal nominoval do Kataru i zraněného Maného

Šance, že by si hvězdný Sadio Mané zahrál na mistrovství světa v Kataru, stále žije. Senegal totiž svého stěžejního hráče i navzdory jeho zranění zařadil do finální nominace, a hráč Bayernu Mnichov tak s týmem odcestuje do dějiště šampionátu.

Senegalská fotbalová reprezentace stále věří v zázrak, a tak se naplno pustila do akce za uzdravení svého hlavního hráče Sadia Maného. 30letý fotbalista se zranil v posledním utkání Bayernu a podle prvních zpráv se neměl zúčastnit mistrovství světa v Kataru.

Jenže africký tým to stále nechce přijmout a rozhodl se jeho zranění šlachy zázračně vyléčit. Senegal tak dokonce prohlásil, že použije i služeb šamanů, kteří Maného dají dohromady. 

Související obsah

Že nejde o plané řeči, nyní potvrdil fakt, že Senegal zařadil Maného do finální nominace pro mistrovství světa v Kataru. "Ve čtvrtek strávil Sadio celý den v Mnichově, než odcestoval do Rakouska na další testy. Dobrou zprávou je, že nepotřebuje operaci. Chceme, aby se situace nějak vyvinula do dvou až tří týdnů. Nechci ho vylučovat," oznámil na tiskové konferenci trenér Senegalu Aliou Cisse. 

Sadio Mané měl původně zůstat doma, nyní šance stále žije: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události