Další sporty

Golfistka výstřihem napálila fanoušky: Nechápu, že mě neslyšíte, divila se

Golfistka výstřihem napálila fanoušky: Nechápu, že mě neslyšíte, divila se
Golfistka Paige Spiranacová | Zdroj: Dave Kotinsky / profimedia.cz

Bývalá profesionální golfistka Paige Spiranacová si na sociálních sítích pěkně vystřelila z fanoušků, kteří ji sledují hlavně kvůli jejím fyzickým přednostem.

Spiranacová (29) se na sociálních sítích těší obrovské popularitě. Jen na instagramu ji sleduje aktuálně přes 3,7 milionu uživatelů, což je o 700 tisíc více, než má sledujících Tiger Woods. Fanoušky pravidelně zásobuje nejen instruktážními golfovými videi, ale také komentáři k aktuálnímu dění na golfové scéně. Jenže lajky nesbírá jen pro naučná videa, ale také díky vyvinutému dekoltu, na což řada uživatelů ráda upozorňuje.

Nyní Američanka vrátila úder. Přidala totiž video, ve kterém se s rozepnutím svršku vypne audio. Hlas Spiranacové se zase ozval, až když si na konci povídaní výstřih zakryla. "Opravdu se omlouvám za problémy s audiem," napsala k videu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Paige Spiranac (@_paige.renee)

​29letá sportovkyně dříve hrála profesionální túru na LPGA. V roce 2016 ale odešla. Nyní se živí jako influencerka a golfová instruktorka. Často také dráždí fanoušky svými odvážnými snímky. V červnu se navíc bývalé golfové profesionálce podařil další úspěch. Pánský časopis Maxim ji totiž zvolil nejvíce sexy ženou roku 2022. "Když mi volali, neustále jsem se ptala: 'Jste si jistí?'. Opravdu jsem tomu nevěřila," smála se tehdy. 

Související obsah

Golfové hřiště v Mladé Boleslavi mělo letos v červenci nezvyklé okupanty. Na trávě se uhnízdilo hejno čápů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události