Fotbal

Dojemná Ronaldova zpověď: Prozradil, kam pochoval svého zesnulého syna

Dojemná Ronaldova zpověď: Prozradil, kam pochoval svého zesnulého syna
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Kolem Cristiana Ronalda je v posledních dnech hodně rušno. Za vše může jeho rozhovor s Piersem Morganem, kde se ostře opřel do Manchesteru United a trenéra Erika ten Haga. Mimo to se ale rozpovídal i o smrti svého syna, který mu zemřel před sedmi měsíci.

Ronaldova přítelkyně Georgina Rodríguezová porodila letos v dubnu dvojčata, ale přežila pouze dcera Bella. Syn Angel během porodu zemřel. Nyní o celé události portugalská superstar promluvila. Mistr Evropy z roku 2016 se svěřil s tím, že synův popel má vedle ostatků svého otce Joseho, který zemřel v roce 2005 na selhání jater. Ostatky jsou uloženy v kapli v suterénu jeho domu.

"Pořád na ně mluvím, jsou stále na mé straně. Pomáhají mi být lepším mužem, lepší osobou a lepším otcem. Je to něco, na co jsem hrdý. Syn mi stále posílá zprávy," řekl dojatě Ronaldo v rozhovoru.

Související obsah

​Ten popsal také momenty bezprostředně po porodu a návrat domů pouze s jedním miminkem. "Kde je druhé dítě?" ptali se ostatní Ronaldovy děti. Sedmatřicetiletý fotbalista prozradil, že jako první o tragické události řekl dvanáctiletému Cristianu juniorovi. Oba se v tu chvíli rozplakali.

Ostatním dětem vše řekl až po týdnu. "Ptali se mě, kde je druhé dítě. Po týdnu jsem si řekl, že k nim musím být upřímný. Řekl jsem jim, že jejich brácha Angel odešel do nebe. Smrt mého syna byla ta nejhorší věc, co se mi stala od chvíle, kdy zemřel můj otec," dodal smutný Ronaldo.

Cristiano Ronaldo v nedávné době navštívil i Česko:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události