Další sporty

Velký úspěch Prague Lions! Český tým postoupil do finále týmové soutěže

Minulý rok Prague Lions skončili na české akci těsně před branami finále, letos se jim ale povedlo postoupit mezi nejlepší. Tým, kde působí Češka Anna Kellnerová, měl nůž na krku, ale nakonec i kvůli chybám švédského týmu si Prague Lions zajistili v pětihvězdičkovém turnaji nedělní finále.

Český tým šel na řadu jako desátý a v časové akci musel skončit v první šestce. Za pražský celek začínal Pieter Devos, který shodil jednu překážku a zajel čas 74,12. Anna Kellnerová šla jako druhá a s klisnou Catch Me If You Can Old zaběhla nejrychlejší čas svého týmu. 

Paradoxně mohla naděje svému celku zhatit největší hvězda Niels Bruynseels, který několikrát překážku shodil a nezaběhl nejlepší čas. Lvi byli pátí a čekali na výsledky posledních dvou týmů. Nakonec pomohla špatná forma týmu Stockholm Hearts.

Související obsah

Jako poslední se kvalifikovali jezdci Berlína, kteří měli čas lepší o čtyři setiny před sedmou Paříží, která tak těsně nepostupuje. Vítězem semifinále se stal Valkenswaard United, kteří zaznamenali jedinou chybu. Druhé místo bere Madrid in Motion a třetí místo patří Miami Celtics.

Finále se koná v pražské O2 areně v neděli 20. listopadu, první kolo startuje v 15:40 a druhé o dvě hodiny později. Do finále nenakoukne druhá Češka Sára Vingrálková, která se svým Hamburkem skončila na předposledním místě. 

Podívejte se na to, jak to na akci Prague Playoffs vypadalo ve čtvrtek a v pátek odpoledne:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události