Další sporty

Kellnerová po postupu do finále: Jsme plní adrenalinu, teď jdu dát pusu rodině

Parkurový tým Prague Lions dosáhl na Prague Playoffs skvělého úspěchu, když postoupil do nedělního finále. Vylepšil tak umístění z loňské sezony, kdy skončil těsně před branami finále. Po závodě byla pochopitelně spokojená i Anna Kellnerová.

25letá jezdkyně působí v týmu společně s Nielsem Bruvnseelsem a Pieterem Devosem. "Sestava se za posledních pár let trochu změnila, ale s Nielsem spolu závodíme už dlouho a musím říct, že i když je Pieter v týmu první sezonou, tak i kvůli tomu, že jsme valnou část sezony museli odzávodit ve třech, tak si myslím, že jsme si vytvořili silný týmový duch. Hodně jsme spolu trávili čas a i díky tomu jsme to pro sebe chtěli navzájem vybojovat. Tohle byla pro nás třešnička na dortu," pochvalovala si po závodě Kellnerová. 

Česká závodnice předvedla velmi dobrý výkon, když společně se svojí klisnou Catch Me If You Can Old udělaly pouze jednu chybu. "Je to týmová soutěž. Kdybychom tu nebyli v takové sestavě, tak bychom se tam nedostali. Výsledek je to excelentní. Jsem ráda, že jsme to s Catchí odskákali dobře a podařilo se nám podat silný výkon. Doufám, že to tak půjde i nadále," věří Kellnerová.

Související obsah

​K jedné z chyb, Prague Lions chybovali celkově dvakrát, došlo na překážce 6A u vstupu do trojkombinace. "Nájezd z rohu sám o sobě byl těžký a hlavně oxer na áčku byl opravdu velký. Na druhou stranu bylo potřeba tam přijít opravdu v klidu, protože bychom zase mohli mít chybu na béčku, takže vybrat si, jakým způsobem bychom to měli najet, bylo velmi obtížné. Podíváme se na video, abychom viděli, co jsme udělali špatně," řekla Kellnerová.

Nyní je ale čas na zasloužený odpočinek. "První půjdu dát pusu rodině a kamarádům. Potom uvidíme. Musíme nechat adrenalin trochu vyprchat. Teď jsme ho úplně plní, musím říct," usmála se sympatická jezdkyně. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události