MMA

Bledé premiéra v UFC nevyšla. Češka padla po tvrdém knokautu

Bledé premiéra v UFC nevyšla. Češka padla po tvrdém knokautu
Tereza Bledá na vážení před premiérou v UFC | Zdroj: Profimedia.cz

Česká zápasnice Tereza Bledá debutovala v nejprestižnější organizaci UFC, soupeřkou byla Brazilka Natália Silvaová. V prvním kole byla Bledá aktivnější, a byla dokonce blízko tomu, aby soupeřku uškrtila. Následně ale Silvaová převzala iniciativu a Češku ve třetím kole knokautovala.

Bledá šla hned na začátku zápasu do klinče a po minutě obě zápasnice skončily na zemi, ale tam nevydržely ani pět sekund. Poté se ale Bledá dostala do ofenzívy a soupeřku měla pod sebou a rozdala hned několik úderů. V závěru prvního kola Češka soupeřku dlouho škrtila, ale nadějnou pozici nakonec neproměnila ve výhru. 

Šlo se tak do druhého kola, kde Bledá hned na startu dostala pořádný direkt, ale otřepala se. Následně byly obě zápasnice opět v klinči u pletiva a v závěru kola inkasovala Bledá několik tvrdých ran. Prostřední kolo ovládla naprosto jasně Brazilka. 

Související obsah

Hodně tvrdé údery inkasovala Bledá i na začátku třetího kola, sama se nedokázala do rychlé Silvaové trefit. Následně mladá Češka dostala tvrdý direkt nohou do obličeje, po kterém se nezvedla. Debut tak talentované zápasnici z týmu Andrého Reinderse nevyšel podle představ.

Naopak Jiří Procházka v červnu v UFC vyhrál, a to dokonce titul:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události