Fotbal

Vrátí se Ronaldo do Realu? Klubu se sám nabídl jako náhrada za Benzemu

Vrátí se Ronaldo do Realu? Klubu se sám nabídl jako náhrada za Benzemu
Fotbalista Cristiano Ronaldo. | Zdroj: Profimedia.cz

Tohle nemá konce. Sága ohledně Cristiana Ronalda a Manchesteru United neutichá ani v době mistrovství světa ve fotbale. Hvězdný Portugalec stále řeší svou budoucnost a snaží se o to, aby mohl co nejdřív opustit Old Trafford, kam se vrátil loni v létě. Teď se údajně sám nabídl Realu Madrid, kde by chtěl nahradit zraněného Karima Benzemu.

Fotbaloví fanoušci sice upírají zraky do Kataru, kde v neděli odstartovalo MS ve fotbale, i tak ale neustále po očku sledují to, jak se vyvíjí kauza kolem Cristiana Ronalda a Manchesteru United. Ta se totiž intenzivně řeší i v době, kdy se CR7 připravuje s portugalskou reprezentací na start šampionátu. 

United údajně hledají kličky, jak se hráče zbavit. A to tak, aby ho nemuseli vyhodit a smlouva byla rozvázána po oboustranné dohodě. Mají ale řadu podmínek, a tak vymýšlejí cesty, jak situaci vyřešit, aby to bylo co nejvíc v jejich prospěch. 

To Ronaldo by se měl soustředit na výkony v národním týmu, přesto se svou budoucností také zabývá. Podle listu Daily Mail se totiž sám nabídl madridskému Realu, kde zažil nejlepší léta kariéry. V sestavě Bílého baletu by se chtěl objevit v zimě a nahradit zraněného Karima Benzemu. A to na šest měsíců. 

Související obsah

​Jak se situace vyřeší, se teprve uvidí. Jisté je to, že potenciální zájemci o hvězdného hráče narážejí na jeden problém. Tím je Portugalcův vysoký plat, který nejsou některé celky schopné akceptovat. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události