MS ve fotbale 2022

Mexický boxer vyhrožuje Messimu. Vadí mu, že zneuctil dres soupeře

Mexický boxer vyhrožuje Messimu. Vadí mu, že zneuctil dres soupeře
Lionel Messi v zápase s Mexikem | Zdroj: Profimedia.cz

Argentinský fotbalový hrdina Lionel Messi způsobil pořádný průšvih. Poté, co pomohl porazit Mexiko, totiž v kabině slavil tak bouřlivě, že prý šlapal po mexickém dresu a kopal do něj. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Známý mexický boxer Canelo Alvarez vyjádřil znechucení nad chováním hvězdného hráče, a dokonce mu vyhrožoval.

Argentina po úvodní překvapivé porážce se Saúdskou Arábií zabrala a porazila Mexiko 2:0. Na důležitém vítězství se velkou měrou podílel i Lionel Messi, který vstřelil jednu branku a na další nahrál. 

Výhru poté se spoluhráči oslavoval ve velkém stylu, udělal ale také něco, za co teď sklízí kritiku. Během divokých oslav v kabině nechal ležet na zemi mexický dres, a dokonce ho i odkopnul. To si okamžitě vyžádalo řadu reakcí. S tou nejostřejší přišel mexický boxer Canelo Alvarez.

"Viděli jste Messiho, jak čistí podlahu naším dresem?" rýpl si do fotbalové superstar. A přidal i výhrůžky. "Ať se raději pomodlí k Bohu, abych ho nenašel," nechal se slyšet podle listu India Today

A dodal, proč ho Messiho chování tak vytočilo. "Stejně jako já respektuju Argentinu, měl by i on respektovat Mexiko. Nemluvím o zemi jako o celku, ale o blbostech, které Messi udělal," řekl několikanásobný mistr světa. 

Související obsah

​Sám Messi je ale nejspíš nevinný. Sice není jisté, s kterým hráčem si dres vyměnil, trikot ale nejspíš jen spadl na zem a zůstal ležet na podlaze. Hvězdný fotbalista si v euforii asi ani nevšiml, do čeho vlastně kope. Do obhajoby svého miláčka se hned pustili i argentinští fanoušci. 

"V Argentině si tě moc vážíme, Canelo. A také Mexika," zaznělo od nich na adresu proslulého boxera podle Foxsports. "Jsme prostě velmi vášniví, pokud jde o fotbal. Messi si sundal kopačky a ani si neuvědomil, že kopl do dresu Mexika," uvedli také. 

Lionel Messi zařídil výhru Argentiny nad Mexikem gólem a asistencí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události