Hokej

Smolař Mrázek si opět poranil tříslo, tentokrát to druhé. Během zápasu střídal

Smolař Mrázek si opět poranil tříslo, tentokrát to druhé. Během zápasu střídal
Brankář Petr Mrázek v dresu Chicaga | Zdroj: profimedia.cz

Zdravotní problémy hokejového brankáře Petra Mrázka neberou konce. Utkání proti New Yorku Rangers nedohrál, protože si při něm poranil tříslo. Není to ale totéž zranění, se kterým dlouho laboroval předtím, jedná se o druhé tříslo. Ze hry by jej to ale nemělo vyřadit na dlouho.

Problémy s třísly provázejí Petra Mrázka už dlouhou dobu. Třikrát byl kvůli tomu mimo hru během angažmá v Torontu, kde zmeškal také zápasy play-off, a devět zápasů musel vynechat také v novém působišti. Do stejného počtu zápasů také v letošní sezoně v dresu Chicaga nastoupil. Ten poslední proti New Yorku Rangers ale nedohrál. Po druhé třetině jej trenér musel vystřídat. 

"Není to totéž zranění, což by mělo být dobře," řekl kouč Chicaga Luke Richardson, který připomněl Mrázkovy dřívější problémy s třísly. "Vím, že se často stává, že když si poraníte jednu stranu, ta druhá není tak silná a jsou s tím potíže. Snad se z toho brzy dostane," věří trenér Blackhawks. 

Související obsah

Mrázek v utkání proti Jezdcům čelil 22 střelám, z nichž pustil jeden gól. Pomohl tak svému týmu k vítězství 5:2. Kdy se ale opět objeví na ledě, není známo. 

O výměně do Chicaga se Mrázek dozvěděl na golfu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události