MS ve fotbale 2022

Štěstí v neštěstí. Sterlingova rodina podle policie nebyla při vloupání doma

Štěstí v neštěstí. Sterlingova rodina podle policie nebyla při vloupání doma
Raheem Sterling | Zdroj: COLORSPORT/ Ashley Western

Fotbalista Raheem Sterling neodehrál osmifinálový duel mistrovství světa proti Senegalu z rodinných důvodů. Jeho dům v Surrey totiž byl vykraden, a hvězdný hráč tak dostal svolení a okamžitě odjel za rodinou. První zprávy hovořily o tom, že jeho manželka a děti byly v době vloupání doma. Policie však tyto spekulace vyvrátila. Naopak potvrdila, že zloději odnesli šperky a další cennosti v hodnotě několika milionů korun.

Sterling je už několikátým fotbalistou, který se letos stal terčem loupežného přepadení. Tentokrát se vše událo v době, kdy se účastnil MS v Kataru, kde jeho Anglie bojuje o co nejlepší výsledek.

Doma na ostrovech však zůstala jeho rodina – partnerka a tři děti. A právě ona měla být i s dětmi v luxusním sídle ve chvíli, kdy zloději přišli krást. Hvězdný hráč byl z události otřesený a poté, co získal povolenku od trenéra, okamžitě odletěl, aby své blízké mohl v těžké situaci podpořit. 

Související obsah

​Nejhorší obavy se ale nepotvrdily. Poté, co policie vydala oficiální stanovisko k případu, vyšla najevo i informace o tom, že v době loupeže naštěstí nikdo nebyl doma. A byla to právě Sterlingova žena, kdo zavolal příslušné orgány. 

"V současné době vyšetřujeme vloupání na adrese v Oxshottu. Obyvatelé nemovitosti přišli domů a zjistili, že zmizela spousta cenností včetně šperků či drahých hodinek," stojí v prohlášení podle SPORTbible. Kdy se Sterling vrátí do Kataru, není jasné. Trenér Southgate svému svěřenci vyjádřil plnou podporu a porozumění, stejně tak i jeho spoluhráči. 

Anglie i bez Sterlinga v osmifinále dominovala a porazila Senegal 3:0:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události