MMA

Bitva roku mezi Vémolou a Kinclem se odkládá. Karlosův stav byl vážný

Bitva roku mezi Vémolou a Kinclem se odkládá. Karlosův stav byl vážný
Patrik Kincl a Karlos Vémola | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Na titulovou bitvu střední divize mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem se těšil nejeden fanoušek MMA. Jenže na zmiňovaný zápas na Oktagonu 38, který je na programu 30. prosince, nedojde. Terminátor je totiž stále v nemocnici a jeho zdravotní stav byl při převozu do Motola velmi vážný. Se zprávou přišel web iSport.cz.

Vémola byl do nemocnice převezen na konci listopadu se silným zánětem, ale nikdo si zřejmě nedokázal představit, jak byl jeho stav vážný. "Jak jsem na tom byl ve středu špatně, tak si pamatuji, že poprvé v životě se mi stalo, že jsem nad tím zápasem vůbec nepřemýšlel. Byl jsem v takových bolestech a bylo mi tak zle, že jsem, co si pamatuji, pořád říkal doktorovi, že má můj kluk zítra narozeniny," přiznal pro web iSport.cz Vémola.

"Jediné, co jsem měl v hlavě, byly jeho narozeniny. Chtěl jsem být s ním. Takže jsem rozhodně neřešil nějaký zápas. A to se nechci nějak litovat. Ale když za mnou s odstupem času přijde pan Kolář a říká, že tady se mnou v úterý zůstal celý večer a že by to devět z deseti lidí nedalo. Prý mám tuhý kořínek a chtěl jsem tu být," pokračoval Vémola z nemocničního lůžka.

Související obsah

​Ze zápasu s Patrikem Kinclem tak sešlo. Nicméně šampion střední divize do zápasu nastoupí, ale ještě se neví, s kým se utká, což iSportu.cz potvrdil i promotér organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný. "Soupeř ještě známý není. Není to ani tak komplikace. Spíš to, že jsme se na ten zápas všichni těšili, ale teď se odsouvá. Ale to je sport. Myslím, že turnaj bude mít spoustu dalších skvělých momentů včetně Patrikova titulového zápasu. Karlos tam nebude, to je blbé, ale zdraví máme jenom jedno," prozradil Novotný.

"Pro nás je to těžké v tom, že musíme všechno předělat. Natočili jsme strašnou spoustu materiálů, utratili obrovské peníze za věci, které se ani nezveřejnily a už se nedají použít. Člověk se na to musí dívat z pozitivní stránky. Ten příběh se zase nějak zamotá a prodlouží. Za mě se ten zápas ale určitě stane," dodal Novotný.

Související obsah

​Poprvé se oba zápasníci střetli v roce 2018 v dnes již neexistující organizaci XFN. Tehdy po třech kolech vyhrál na body Vémola.

Karlos Vémola si letos vzal svou partnerku Lelu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události