MS ve fotbale 2022

Je to lež. Ronaldo popřel, že by se s Al-Nassrem domluvil na pohádkové smlouvě

Je to lež. Ronaldo popřel, že by se s Al-Nassrem domluvil na pohádkové smlouvě
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo se sice soustředí na šampionát v Kataru, i během něj ale po odchodu z Manchesteru řeší svou budoucnost. V pondělí vyšlo na povrch, že už je takřka stoprocentně domluvený se saúdskoarabským Al-Nassrem, kde by si měl vydělat pohádkové peníze. Po osmifinálové bitvě se Švýcarskem ale fotbalová superstar utnula dohady. Prohlásila totiž, že její přesun do Saúdské Arábie není na programu dne.

Španělský list Marca a další média přišly v pondělí s tím, že se Cristiano Ronaldo domluvil se saúdskoarabským Al-Nassrem a 1. ledna s klubem podepíše pohádkový kontrakt, díky kterému si přijde takřka na pět miliard korun ročně. 

Ronaldo se k situaci nevyjadřoval a koncentroval se na osmifinálovou bitvu Portugalska proti Švýcarsku. V ní jeho tým oslavil triumf 6:1 a postoupil do čtvrtfinále. Až poté slavný rodák z Madeiry prolomil mlčení. 

Související obsah

​"Ne, není to pravda. Není to pravda," řekl podle webu Daily Mail rázně po vítězném duelu. A vyvrátil tak veškeré spekulace. Navíc potvrdil informace od zákulisních zdrojů, které mu jsou blízko a které tvrdily, že kontrakt je nesmysl.

Vypadá to tak, že angažmá po předčasném odchodu z Manchesteru United stále hledá. Teď se však soustředí na reprezentaci. Ve čtvrtfinále se jeho tým utká s Marokem a Ronaldo nemá jisté místo v základu. Do osmifinále naskočil až v 73. minutě a jeho náhradník Ramos vstřelil hattrick.

Portugalsko si v osmifinále poradilo se Švýcarskem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MS ve fotbale 2022

Důležité Události