MMA

Dvořák před UFC: Váha jde skvěle, ve Vegas si zašel na Pastrňáka

Dvořák před UFC: Váha jde skvěle, ve Vegas si zašel na Pastrňáka
David Dvořák | Zdroj: TV Nova

O víkendu jde do akce aktuálně nejdéle sloužící Čech v UFC David Dvořák. Ten v posledním zápase prohrál s Brazilcem Nicolauem na body a nyní ho čeká podobně těžký souboj. V Las Vegas již piluje formu a prozradil, že váha je pod kontrolou. Celý tým si ve městě hazardu zašel i na NHL, podpořit byl Davida Pastrňáka a jeho Boston.

David Dvořák má před sebou v UFC již pátý zápas. Naposledy byl v akci v březnu, kdy bohužel nestačil na Brazilce Matheuse Nicolaua. Nyní se chce vrátit zpátky na vítěznou vlnu, v kleci se potká s Manelem Kapem z Angoly. Ten má v UFC dvě výhry a dvě prohry.

"Porovnal bych ho s Nicolauem, jsou to největší soupeři, které jsem kdy měl. Očekávám tvrdý postoj, ale nemohu podcenit ani to, že půjde na zem. Na této úrovni nesmí člověk nic podcenit," řekl na tiskové konferenci přímo z Las Vegas Dvořák.

"Stačí mi shodit už jen trošičku a jsme na odvodňovací váze," přiznal Dvořák, který chce do čtvrtka hubnout po jednom kile a následně plánuje začít odvodňovat. Aktuálně je společně se svým týmem v pronajatém bytě, ale nyní je čeká přesun do UFC hotelu.

Související obsah

​V americkém městě hazardu je Dvořák společně s trenéry Janem Maršálkem a Titaniusem Ocelkujem. Český tým se byl dokonce podívat na NHL, kde se představil Boston s několika Čechy v sestavě. "Zašli jsme se podívat na NHL a byli jsme také v kaňonu. Taková naše klasika," pokračoval Dvořák.

"Cítím se skvěle, udělali jsme spoustu práce. Opakujeme si nyní věci do zápasu, ať je to co nejlepší," uzavřel Dvořák. Proti Kapemu jde do akce v sobotu 17. prosince v UFC Apexu. Na řadu by mohl přijít kolem půlnoci.

Podívejte se na rozhovor Davida Dvořáka po poslední prohře a po setkání s Oleksandrem Usykem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události