MMA

Dvořák má druhou prohru v řadě. S Kapem prohrál jasně na body

Dvořák má druhou prohru v řadě. S Kapem prohrál jasně na body
David Dvořák (vlevo) a Manel Kape (vpravo) na vážení | Zdroj: Profimedia.cz

Český zápasník David Dvořák zapsal druhou porážku v UFC v řadě. Na UFC Fight Night: Cannonier vs. Strickland se potkal se stále zlepšujícím se Manelem Kapem, který v posledních dvou zápasech knokautoval soupeře. Nyní se mu to nepovedlo, ale přesto vítězí na body.

Dvořák šel s Kapem na prelims a jednalo se o druhý zápas akce. Na startu se oba borci oťukávali a ve druhé polovině prvního kola se šlo do úderů a následně na zem. Tam byl rodák z Hořic blízko k poražení, protože mu Kape lámal ruku. Nakonec ale neuspěl a šlo se do druhého kola.

V tom se oba borci drželi pár vteřin na nohou a Dvořák rozdal pár nebezpečných ran. Následně si ale Kape poslal "Undertakera" na zem a bylo blízko od technického knokautu. Dvořák to ale ubránil a v závěru mohl soupeře uškrtit. Nakonec mu to ale nevyšlo. 

Související obsah

Ve třetí části se Dvořák pokoušel jít do co nejvíce přestřelek, Manel Kape se v závěru soupeři spíše vysmíval a dělal tanečky. K ukončení nedošlo a na body tak vyhrál rodák z Angoly. Český hrobník v UFC prohrál podruhé v řadě. 

Dvořák po předchozí prohře v UFC: Hlavou mi prolétl úder, cinkání a pak se mi zdál sen:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události