MS ve fotbale 2022

Jsem fanoušek Argentiny, ale vsadil jsem na Francii, smál se Švancara

Hostem Víkendové Snídaně byl Petr Švancara, který společně s komentátorem Michalem Jinochem probral finále mistrovství světa, na které se diváci mohou těšit na TV Nova v neděli od 16 hodin. Komu bude Švancara fandit a proč?

"Od roku 1986 jsem fanoušek Maradony a Argentiny. Je to pro mě srdeční záležitost, ale bojím se Francie. Udělal jsem to trošku vyčuraně a vsadil jsem si na Francii, abych byl spokojený za každé situace. Už se na to moc těším," smál se Švancara.

Ten se rozpovídal také o Lionelu Messim, který zatím na mistrovství předvádí neuvěřitelné výkony a s pěti góly je společně s Mbappém nejlepším střelcem turnaje.

"Messi mě na mistrovství ohromně překvapil. Popasoval se s tím neuvěřitelně. Když jsem ho viděl několikrát v Barceloně, tak byl takový, že čekal na finální přihrávku. Teď si chodí daleko víc pro balóny a je daleko týmovější," okomentoval Messiho Švancara.

Související obsah

​"Musím dát Petrovi za pravdu. Messi se daleko víc vrací, což nebývalo zvykem. Je vidět, že mu jde opravdu o to, aby Argentinu k tomu titulu dotáhl," dodal komentátor Michal Jinoch. Na kompletní rozhovor se můžete podívat v úvodu článku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události