Ostatní sporty

Smutná zpráva od sexy golfistky. Lékaři jí našli bulku na prsu

Smutná zpráva od sexy golfistky. Lékaři jí našli bulku na prsu
Golfistka Paige Spiranacová | Zdroj: Dave Kotinsky / profimedia.cz

Bývalá golfistka Paige Spiranaová o sobě dává vědět především na sociálních sítích, kde sdílí jednu sexy fotku za druhou. Nyní však přišla s hodně nepříjemnou zprávou. Lékaři jí našli na prsu bulku.

"Omlouvám se, že jsem v poslední době nebyla tak aktivní na sociálních sítích. Odjela jsem na dovolenou a pak jsem musela řešit své zdravotní problémy. Při každoroční kontrole mi našli bulku na prsu. Nedávno jsem si musela nechat udělat biopsii. Ta vyšla negativní, za což jsem moc ráda," napsala na své sociální sítě a zároveň uklidnila své fanoušky.

Navíc nezapomněla apelovat, aby si všichni dávali na své zdraví pozor. "Připomínám, abyste chodili na kontroly. A také připomínám to, že nikdy nevíte, čím si lidé v osobním životě procházejí. Proto je velmi důležité projevovat laskavost. Chci vám poděkovat, že mi vždy posíláte tolik lásky a podpory," napsal Spiranacová v závěru.

Související obsah

​Bývalou profesionální golfistku neproslavily ani tak výsledky, jako spíš sdílení velmi odvážných fotek na svých sociálních sítích. V červnu letošního roku dokonce získala od magazínu Maxim ocenění jako nejvíce sexy žena světa za rok 2022.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události