MMA

Bellator vládne. V silvestrovském boji s Rizinem vyhrál jasně 5:0

Bellator vládne. V silvestrovském boji s Rizinem vyhrál jasně 5:0
A.J. McKee z Bellatoru | Zdroj: Profimedia.cz

Silvestrovský den přinesl pro fanoušky světového MMA obrovský galavečer, ve kterém se potkali zápasníci dvou různých, ale předních organizací. Americký Bellator přijel do Japonska, kde se utkal s Rizinem. Celá akce nakonec skončila drtivým triumfem druhé nejznámější ligy na světě.

Nestalo se to poprvé, ale přesto se fanoušci bojových sportů na akci Bellator vs. RIZIN pořádně těšili. V japonské Saitamě se představili ti nejlepší zápasníci obou organizací a bylo se na co dívat. 

Do akce šli šampioni svých organizací, jako je Patrício Pitbull, Roberto de Souza, ale i další hvězdná jména MMA scény – A.J. McKee, Kyoji Horiguči či Juan Archuleta. Zajímavé je, že ani jeden zápas neskončil před limitem. 

Související obsah

V prvním zápase Rabadanov porazil Takedu jednomyslným rozhodnutím, Archuleta vyhrál nad Kimem po nejednozačném verdiktu bodových rozhodčích. Zajímavý duel to byl pro Horigučiho, který se jako Japonec představil v rodné zemi, ale v barvách americké ligy. 

I on vyhrál jednoznačným rozhodnutím, stejně se vedlo Pitbullovi a zvítězil také McKee. Zápasilo se podle časových pravidel Bellatoru, ale ponechal se ring, takže zápasy mohly trochu připomínat box. Bellator obdržel pohár a po výhře 5:0 se vrací domů. 

Výsledky galavečera Bellator vs. RIZIN:

  • A.J. McKee porazil Roberta de Souzu – na body, jednomyslné rozhodnutí
  • Patrício Pitbull porazil Klebera Koikeho Erbsta – na body, jednomyslné rozhodnutí
  • Kyoji Horiguči porazil Hiromasu Ougikuba – na body, jednomyslné rozhodnutí
  • Juan Archuleta porazil Soo Chul Kima – na body, nejednoznačné rozhodnutí
  • Gadzhi Rabadanov porazil Kojiho Takedu – na body, jednoznačné rozhodnutí

Liz Carmoucheová obhájila titul v Bellatoru díky páce na ruku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události