MMA

Silvestrovská party se zvrhla. Prezident UFC při oslavě uhodil svou ženu

Silvestrovská party se zvrhla. Prezident UFC při oslavě uhodil svou ženu
Šéf UFC Dana White | Zdroj: Profimedia

Prezident zápasnické organizace UFC Dana White byl na videu zachycen, jak uhodil svou ženu. K potyčce s manželkou během silvestrovských oslav se vyjádřil v rozhovoru.

K incidentu došlo v nočním klubu v mexickém Cabo San Lucas, kde Dana White se svou rodinou trávil dovolenou. K incidentu se prezident UFC vyjádřil v rozhovoru pro TMZ

White se svou manželkou, se kterou už je 26 let, slavili s přáteli silvestr v nočním klubu. Oslava se pro manželský pár trošku zvrhla. Svou roli v tom hrál i alkohol, což prezident UFC přiznal i v rozhovoru. 

Na videu z klubu je vidět, že Dana chtěl své ženě něco říct, ale té se to očividně nelíbilo a jednu svému manželovi vrazila. Ten jí to hned oplatil a začala pořádná šarvátka. V rozhovoru Dana White říká, že trvala asi minutu. 

"Léta jste mě slyšeli říkat, že nikdy neexistuje omluva pro to, aby chlap vztáhl ruku na ženu. A teď jsem tady a mluvím o tom na TMZ," řekl White v rozhovoru. Zároveň přiznal, že se za to velmi stydí a s manželkou se navzájem omluvili. Omluvili se také dětem a jsou teď "v pohodě".

Související obsah

"Je mi trapně, ale je to také jedna z těch situací, kdy nám jde spíš o naše děti. Máme tři děti a samozřejmě od té doby, co se video objevilo, jsme dětem video ukázali. A teď se víc soustředíme na naši rodinu. Lidé na to budou mít svůj názor. Názory většiny lidí budou správné, zejména v mém případě. Na ženu se nikdy nesahá. S manželkou se samozřejmě milujeme. Jsme spolu už velmi dlouho. Známe se od malička a tohle je jenom jedna nešťastná situace," dodal White.

V loňském roce představil Dana White novou fackovací ligu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události