Další sporty

Střela vsedě, z trampolíny, nebo za zády? Hlasujte pro vítěze Husté trefy

Odborná porota vybrala tři nejlepší videa a nyní můžete hlasovat vy, kdo vyhraje basketbalovou soutěž Hustá trefa, jejímž mediálním partnerem je Livesport. Do nejlepší trojice se dostala střela vsedě zády ke koši, trefa během salta na trampolíně a střela za zády, které ještě předcházelo prohození míče mezi nohama.

Vítěz soutěže Hustá trefa získá zájezd na zápas NBA v Paříži, kde si to 19. ledna rozdají Chicago Bulls a Detroit Pistons.

Do finále se probojoval vítěz posledního ročníku Jan Koloničný, který tentokrát zatočil s míčem na prstu, přihrál si ho kolenem a hodil vsedě přes hlavu přes celou tělocvičnu až do koše.

Druhým finalistou je Lukáš Zetek. Ten si dokázal míč prohodit mezi nohama a ve skoku jej za zády hodil přesně na obroučku. Od té se míč několikrát odrazil, ale nakonec v koši skončil.

Posledním z finalistů je Vojtěch Tomek. Tomu se povedlo trefit koš z trampolíny při skákání salta.

Související obsah

Trojici finalistů vybrala tato odborná porota:

Michal Ježdík > Sports Director CZ Basketball
Dušan Mendel > Šéfredaktor sportu, TV Nova
Petr Janouch > Sportovní komentátor NBA (Nova Sport)
Alan Záruba > Chief Digital Content Officer (Livesport)
Phillip Parun > Senior Director, Global Operations (Octagon), basketbalový agent

Dál už je to ale pouze na vás fanoušcích. O vítězi Husté trefy, který se podívá na NBA v Paříži, můžete rozhodnout vy v anketě níže. Hlasování končí 6. ledna a poté bude soutěžící s nejvíce hlasy kontaktován ohledně předání výhry.

Hlasování již bylo ukončeno.​

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události