šipky

Soutěž o lístky na Czech Darts Open zná vítěze. Podívejte se, jak fandili

Ve spolupráci s Czech Darts Open 2023 jsme vám přinesli soutěž o lístky na již tradiční turnaj PDC European Tour v Praze. Úkolem bylo natočit co nejoriginálnější video, jak fandíte šipkám při mistrovství světa. Každý z výherců získává 3 lístky na některou z hracích částí turnaje.

1. místo – Lukáš Vozár

U prvního vítězného zápasu Adama Gawlase panovala v Tribúna Darts Clubu Chtelnica opravdu bouřlivá atmosféra. Na video ji zachytil a zaslal Lukáš Vozár a stává se vítězem naší soutěže. Sledování mistrovství světa a zároveň hraní amatérského turnaje, to je ideální dvojkombinace, která strhne všechny přítomné nadšence a jedině umocní zážitek ze sledování. 

2. místo – Martina Kubečková

Druhé místo si vysloužila Martina Kubečková. Vzornou podporu Karla Sedláčka v zápase 2. kola proti Dirku van Duijvenbodemu v podání celé rodiny, především jejích nejmladších členů, jsme nemohli neocenit. K postupu Karla do 3. kola bohužel jejich fandění nestačilo, ale věříme, že nadšení ze sledování šipek u nich zůstalo i dál.  

3. místo – Jonatán Bača

Video přímo z Ally Pally v našem výběru nesmí chybět. Jonatán Bača a jeho přátelé se navlékli do extravagantních kostýmů, které k šipkám neodmyslitelně patří. Nebáli se ani anglických chorálů. A nejenže si užívali skvělou atmosféru na místě, ale sami ji pomohli aktivně vytvářet. To jsou fanoušci, které šipkový sport potřebuje, a neměli by chybět ani na turnaji v Praze.

4. místo – Jana Neupauerová

Skutečně originální zážitek ze sledování MS v šipkách měla Jana Neupauerová. Obrazovka její televize, zřejmě rozbitá zbloudilou šipkou, nenabídla ideální vizuální zážitek, dobrou náladu jí to ale nevzalo. A společně se syny Peťkem a Matúškem poctivě fandili. Přišlo i poděkování komentátorům za informování o skóre, které na obrazovce nebylo vidět. Druhou náplastí na rány maminky je, že favorit Michael Smith nakonec mistrovství světa vyhrál, pražskou European Tour už navíc bude moct sledovat se vším všudy a naživo.

5. místo – Anna Pácalová

Peter Wright na letošním mistrovství světa daleko nedošel, ale jeho nástup vždy zaručeně strhne fanoušky šipek. A to se právě stalo u Anny Pácalové, jejíž přítel s kamarády si Wrightův nástupní song zazpívali. A přidali i tradiční taneček. Doufáme, že ani po vyřazení Petera Wrighta z turnaje se párty nezastavila a v květnu se přesune do Letňan.

6. místo – Dana Gajdošíková

Posledním výhercem se stává Dana Gajdošíková. Její šestiletý syn Peťa už v půl desáté večer musí být v pyžamu, ale když hraje van Gerwen, tak se zkrátka fandí. U Gajdošíků zatím obrazovka televize vydržela, držíme palce, ať se od ní šipky s ostrými hroty drží dál.  

Jedinečná akce, na kterou se po roce opět do Česka sjedou hvězdy světových šipek, se uskuteční 12.–14. května 2023. Chybět samozřejmě nebudou ani čeští šipkaři – v letošním ročníku skvělé publikum vytvořilo bouřlivou atmosféru pro Adama Gawlase, Karla Sedláčka, Víťu Sedláka a další hráče. Těšíme se na skvělou atmosféru i za přispění našich výherců také v roce 2023. Veškeré informace o akci najdete na webu www.pdcvpraze.cz. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události