MMA

Velká rána! Martínek vynechá KSW v Česku, vrátit by se mohl až v létě

Velká rána! Martínek vynechá KSW v Česku, vrátit by se mohl až v létě
Zápasník Michal Martínek v akci | Zdroj: se svolením KSW

Měl být hlavní postavou premiérového galavečera přední evropské organizace v České republice. Počin, který se ale povede málokomu, je najednou pryč. Elitní český zápasník Michal Martínek se na KSW v Liberci bohužel nepředstaví, rekonvalescence po operaci se totiž protáhne a do klece by se mohl vrátit až v létě.

Michal Martínek měl být hlavní českou postavou pro KSW v Liberci, kde fanoušci uvidí i titulový zápas v těžké váze. "Blackbeard" se na představení v rodné zemi, ale v barvách polské organizace, opravdu těšil. Zdravotní stav ho ale do zápasu nepustí. 

"Mám bohužel smutnou zprávu ohledně svého zdravotního stavu. Na kontrole po operaci u doktora Kebrleho jsem zjistil, že rekonvalescence po operaci se protáhne na měsíce a nebudu schopen nastoupit v únoru na KSW, spíše to vypadá na začátek léta. Čeká mě dlouhá rekonvalescence a odpočinek," oznámil svým fanouškům na instagramu

"Bohužel mi rupla šlacha, co drží obě bicepsové hlavy. Kdybych to nenechal sešít a zakotvit na kost, tak bych měl ruku slabší o 40 %, a to se mi nelíbí," vysvětloval Martínek.

Související obsah

​"Na mém zdravotním stavu pracuje tým odborníků a děláme vše pro to, abych mohl být co nejdříve zpět," ujistil své fanoušky. "Takže se všem fanouškům omlouvám za mojí neúčast. Vrátím se silnější a všem díky za podporu," uzavřel.

Polská organizace KSW má nynější rozhodování snazší v tom, že soupeř Michala Martínka nebyl ještě oficiálně potvrzený. Pro galavečer v Liberci se ale jedná opravdu o velkou ztrátu. 

Michal Martínek v KSW naposledy prohrál po velmi kontroverzním rozhodnutí sudích:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události