Fotbal

Ronaldo už mění fotbal v Saúdské Arábii. Fanoušci narušili zápas jeho oslavou

Fotbalista Cristiano Ronaldo teprve nedávno přestoupil do saúdskoarabského týmu Al-Nassr FC. A ještě dřív než nastoupil k jakémukoliv soutěžnímu zápasu, jsou jím fanoušci poblázněni. Dva mladíci přerušili utkání, když vběhli na hřiště a předvedli typickou Ronaldovu oslavu gólu.

Ještě předtím než Cristiano Ronaldo nastoupil k soutěžnímu zápasu v Saúdské Arábii, už má obrovský vliv na zdejší fotbalové fanoušky. Alespoň to tak vypadalo při utkání Al-Ittihadu proti Al-Hilalu.

Během zápasu nejvyšší saúdskoarabské ligy vtrhli na hřiště dva mladíci, zrovna když se měl zahrávat rohový kop. Fanoušci přiběhli do vápna a předvedli typickou Ronaldovu oslavu gólu, takzvanou "Siu".

Už během představování legendárního Portugalce v novém týmu několik přítomných zástupců médií pokřikovalo na Ronalda "Siu".

Související obsah

​Ronaldo řekl, že je hrdý na to, že může hrát za Al-Nassr a je to pro něj nová výzva. V prvním utkání ve svém novém angažmá mohl Ronaldo nastoupit už v pátek 6. ledna, ale kvůli trestu z působení v Manchesteru United nemůže nastoupit v prvních dvou zápasech svého nového týmu.

Podívejte se, jak byl Ronaldo v Saúdské Arábii přivítán:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události