MMA

RFA organizuje pyramidu, přihlásit se může kdokoliv. Vážení je v den zápasu

RFA organizuje pyramidu, přihlásit se může kdokoliv. Vážení je v den zápasu
Václav Sivák (vlevo) a Patrik Záděra | Zdroj: TV Nova

Ještě celkem nová MMA organizace RFA bude v letošním roce pořádat pyramidu, kterou lze vidět u americké PFL. Podobný projekt nedávno oznámil také OKTAGON MMA. Přihlásit se může kdokoliv a vítěz získá přes 700 000 korun.

Bojová pyramida je prototyp sportovního pavouka. Osm zápasníků se bude rvát o velkou odměnu, vítěz musí během jednoho galavečera zvládnout tři zápasy. Motivací může být vysoká odměna, za jeden večer si vítěz vydělá 720 000 korun.

Zajímavostí je, že vážení proběhne až v den akce. Nevýhodou zase, že zápasníky čeká opravdu náročný program. Vše proběhne 22. dubna a nejlepší zápasník musí zvládnout tři duely. Galavečer je vypsán do 80 kilogramů. 

Související obsah

A nejde pouze o profesionální zápasníky, přihlásit se totiž může úplně kdokoliv na e-mail pyramida@rfarena.sk. Jde o takový návrat do minulosti, kdy se akce podobného rázu pořádaly. Jde ale o velmi riskantní akci pro organizátory i samotné zápasníky. 

Real Fight Arena (RFA) ale zatím neoznámila místo konání, ani první účastníky náročné pyramidy. Je ale jisté, že celá akce proběhne 22. dubna. Následující galavečer se koná v Trnavě, týden na to v Maďarsku. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený RFA (@realfight.arena)


Mezi nejlepší zápasníky v RFA patří Dominik Humburger:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události