MMA

KSW v Liberci má další české jméno. Představí se neporažená domácí hvězda

KSW v Liberci má další české jméno. Představí se neporažená domácí hvězda
Borys Borkowski (vlevo) a Dominik Humburger (vpravo) | Zdroj: profimedia.cz

Už nějaký pátek se ví, že přední evropská MMA organizace KSW míří do České republiky. Přesněji jde o severočeský Liberec, kde fanoušci už určitě uvidí Viktora Peštu. K tomu se očekávaně přidává Dominik Humburger, jenž v Liberci slouží a v polské organizaci se již představil.

Z libereckého galavečera již vypadla hlavní hvězda – Michal Martínek. V tomto týdnu KSW ale oznámila náhradu v podobě Viktora Pešty (18-8) a v pátek potvrdila také účast Dominika Humburgera (5-0). Ten se v polské organizaci představí podruhé ve své kariéře. 

V srpnu minulého roku šel na KSW 73 v hlavním městě Polska proti Borkowskému, kterého porazil v polovině druhého kola na údery. Pro Humburgera to bude o to mimořádnější, že v Liberci slouží u chemického vojska jako četař. 

Související obsah

​Liberecké KSW 79 se koná 25. února v Home Credit Aréně a mimo několikanásobného obhájce titulu v těžké váze Phila De Friese se představí již zmiňovaný Viktor Pešta. Ve čtvrtek byla oficiálně představena účast i slovenského postojáře Tomáše Možného (1-1).

Možný je spíše kickboxer, ale v poslední době se představuje i v MMA zápasech. Ve dvou duelech má jednu výhru a jednu prohru. Naposledy zápasil s Kamilem Mindou v organizaci RFA a polského zápasníka zdolal na údery. 

Podívejte se na KSW debut Dominika Humburgera: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události