MMA

KSW v Liberci má další českou účast. Po hořké prohře se vrací zkušená Částková

KSW v Liberci má další českou účast. Po hořké prohře se vrací zkušená Částková
Petra Částková v kleci | Zdroj: Profimedia.cz

Čeští fanoušci bojových sportů mohou oslavovat další jméno na kartě KSW 79. V Liberci se představí zkušená zápasnice Petra Částková, pro kterou půjde o druhý duel v nejprestižnější evropské bojové organizaci. Doplní tak už známou českou dvojici Viktora Peštu a Dominika Humburgera.

Už 25. února se v liberecké Home Credit Areně uskuteční první turnaj KSW na českém území. A po Viktoru Peštovi a Dominiku Humburgerovi se fanoušci mohou těšit na další české jméno. Podruhé se v KSW představí 41letá zkušená zápasnice Petra Částková, která to potvrdila na svých sociálních sítích. Zranění naopak na turnaj nepustí těžkotonážníka Michala Martínka, jenž měl být jednou z hlavních hvězd.

Částková se do nejprestižnější bojové evropské organizace vrací poprvé od KSW 75, kde hodně kontroverzně prohrála s Polkou Adrianou Kreftovou. Česká zápasnice byla aktivnější a čekalo se její vítězství. Ale rozhodčí jednomyslně přisoudili výhru Kreftové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Reinders MMA (@reindersmma)

"Upřímně to trochu cítím jako zářez. Vím, že ten zápas byl hodně vyrovnaný, ale třetí kolo bylo určitě pro mě. A jedno z těch prvních dvou bych si také dala," prozradila tehdy po zápase pro TN.cz Částková.

Související obsah

​Nyní bude mít šanci získat svou první výhru v KSW. Její soupeřka ale ještě není známa. "Pro Petru se bohužel hledá jiná soupeřka, neboť polská rivalka Sara Luzarová Smajićová se zranila. Pracujeme na náhradní variantě," uvedla KSW. Aktuální bilance české fighterky je šest výher a pět porážek.

Podívejte se na hodnocení Petry Částkové po jejím debutu v KSW:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události