Fotbal

Ronaldo shání kuchaře a nabízí luxusní plat. Nikdo ale nevyhovuje jeho nárokům

Ronaldo shání kuchaře a nabízí luxusní plat. Nikdo ale nevyhovuje jeho nárokům
Cristiano Ronaldo a partnerka Georgina Rodriguezová. | Zdroj: profimedia.cz

Cristiano Ronaldo si na portugalské riviéře buduje luxusní sídlo, kde by společně se svojí rodinou rád strávil zbytek života. Jeho nový domov jej celkově stojí v přepočtu 465 milionů korun. Nedaří se mu ale sehnat kuchaře, který by mu vyvářel jeho oblíbená jídla, ačkoliv nabízí mzdu ve výši 130 tisíc korun měsíčně. Žádný ze zájemců totiž nesplňuje podmínky, jak správně vařit typická portugalská jídla.

Cristianu Ronaldovi začíná nová etapa života. Minimálně do roku 2025 bude oblékat dres saúdskoarabského celku Al-Nassr, kde si vydělá 4,7 miliardy korun ročně. Už nyní ale myslí na to, co bude, až definitivně pověsí kopačky na hřebík. Společně se svojí rodinou se přestěhuje na portugalskou riviéru. Jeho nová vila by měla být hotová v červnu letošního roku a Ronaldo si na ní dává pořádně záležet, protože v ní chce podle deníku Daily Mail strávit zbytek života. 

K dokonalosti mu ale chybí, že ještě nesehnal kuchaře, který by jemu, partnerce Georgině a pěti dětem vyvářel oblíbená jídla, jako je například suši. Přestože je Ronaldo velkým milovníkem tohoto pokrmu, jeho matka Dolores Aveirová nedávno prozradila, že jeho nejoblíbenějším jídlem je bacalhau à brás. Tedy tradiční portugalské jídlo ze slané tresky, brambor a vajec. V loňském roce také prozradila, že si jednou týdně dá pizzu, i když vzápětí dodala, že poté její syn musí udělat spoustu sedů lehů.

Související obsah

Na první zápas v novém dresu ale Ronaldo stále čeká. Úvodní dva ligové duely zmeškal kvůli trestu, který dostal ještě v dresu Manchesteru United. Svoji premiéru by si tak měl odbýt ve čtvrtek od 18 hodin v exhibici proti PSG, kde nastoupí v All Stars výběru Al-Nassru a Al-Hilálu. První ostrý zápas je pak v plánu v neděli, kdy Al-Nassr hostí na svém stadionu Al-Ettifaq. 

Ronaldo už změnil saúdskoarabský fotbal. Fanoušci narušili zápas jeho oslavou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události