Juventus měl špatné vstupy do obou poločasů a jen remizoval s Atalantou

V italské nevyšší fotbalové lize se představil Juventus, který v posledních dnech musel řešit i jiné věci než fotbal. V zápase proti Atalantě se na to hráči pokusili zapomenout, ale připsali si jen remízu 3:3.

Do Turína přijela Atalanta Bergamo a domácí Juventus hned na začátku překvapila. Ve vápně se k míči dostal Ademola Lookman a prostřelil brankáře Szczesného.

Juventus se z šoku chvíli oklepával. Na konci 22. minuty byl ve vápně faulován domácí Fagioli, ale rozhodčí nedovolený zákrok neodpískal. Po zhlédnutí videa však hlavní sudí změnil názor a kopala se penalta. Míč si postavil Di Maria a pokutový kop proměnil. Juventus tak vyrovnal na 1:1.

Obrat dokonal na konci 34. minuty Arkadiusz Milik, který se krásně trefil do sítě Atalanty po centru Fagioliho. Toho uvolnil krásnou patičkou Di Maria. Po prvním poločase vedl Juventus nad Atalantou 2:1.

Vstup do druhého poločasu opět lépe vyšel fotbalistům z Bergama. Už po půl minutě hry se po kombinační akci prosadil Joakim Maehle a srovnal na 2:2.

​O pár minut později to vypadalo pro Juventus ještě hůř. Po centru Bogy přidal svůj druhý gól v zápase Lookman, který se tentokrát prosadil hlavou. Juventus opět srovnal v 65. minutě. Standardní situaci zahrával Di Maria, ale jen přiťukl Danilovi, který prostřelil zeď i brankáře. Další gól už nepadl, a tak Juventus remizoval s Atalantou 3:3.

Juventus – Atalanta 3:3 (2:1)
Branky: 25. Di Maria, 34. Milik, 65. Danilo – 5. Lookman, 46. Maehle, 53. Lookman