MMA

KSW v Liberci už zná soupeře pro De Friese. Čeká ho odveta zápasu z UFC

KSW v Liberci už zná soupeře pro De Friese. Čeká ho odveta zápasu z UFC
Šampion těžké váhy KSW Phil De Fries | Zdroj: KSW

MMA galavečer KSW 79, který se bude konat v Česku již zná druhého aktéra hlavního souboje o titul v těžké váze. Proti De Friesovi se postaví Američan Todd Duffee, který se do klece vrátí po třech letech.

Organizace KSW oznámila soupeře pro Phila De Friese v zápase o titul v těžké váze. Angličan se utká s 37letým Američanem Toddem Duffeem.

Duffee se vrátí do klece po více než tříleté pauze. Naposledy bojoval v roce 2019 v UFC proti Jeffu Hughesovi, ale o vítězi rozhodnuto nebylo, kvůli náhodnému píchnutí do oka. V roce 2021 musel podstoupit operaci ramene a taky kolene, ale i přesto, že byly operace úspěšné, tak ukončil kariéru. Nyní se však vrátí a mohou ho vidět i čeští fanoušci 25. února v Liberci.

Oba soupeři se spolu střetli už v roce 2012 na galavečeru UFC 155. Tehdy zvítězil Američan už v prvním kole po technickém knockoutu. Dokonce se jednalo o K.O. večera. 

Související obsah

​Potvrzenou účast na KSW 79 už mají i 4 česká jména a 2 slovenská. Z Čechů se představí Viktor Pešta, Dominik Humburger, Frederico Komuenha a také Petra Částková. Slovenské barvy budou hájit Matyas Viszlay a Tomáš Možný.

De Fries obhájil titul už sedmkrát. Naposledy proti bývalému gólmanovi Chelsea:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události