Fotbal

Tvrdík chce spolupracovat s Lincem. Slavia je prý domluvená s Chytilem

Tvrdík chce spolupracovat s Lincem. Slavia je prý domluvená s Chytilem
Předseda představenstva pražské Slavie Jaroslav Tvrdík | Zdroj: Jakub Stadler / MAFRA / Profimedia

Fotbalová Slavia uspořádala tiskovou konferenci před startem jarní části sezony, které se zúčastnil například Jaroslav Tvrdík či hlavní trenér Jindřich Trpišovský. Oba muži mluvili především o věcech, které mají na starosti.

Jaroslav Tvrdík na začátku mluvil o očekáváních do jarní části sezony a prozradil, že byl v Edenu vyměněn trávník, který byl na konci podzimu ve špatné kondici. "Chceme na jaře trofej a na podzim do skupiny některého z evropských pohárů," řekl předseda představenstva Slavie. 

Následně promluvil o možné spolupráci s rakouským Lincem, který Slavia porazila vloni v play-off Evropské konferenční ligy a kam odešel Moses Usor. "Je možné, že tam odejde ještě jeden hráč. Vidím s ním společnou vizi do budoucna," řekl Tvrdík.

Související obsah

Předseda Slavie následně popsal vylepšení, kterým klub prošel. "Abychom dokázali lépe chránit hráče proti zranění, zavedli jsme nutnost pravidelných rozborů krve a zainvestovali jsme i do přístrojů a moderní techniky," řekl na tiskové konferenci. 

​Tvrdík potěšil i fanoušky, kteří netrpělivě čekají na talentovaného Mojmíra Chytila z Olomouce. Slavia je podle jeho slov velmi blízko k dohodě. "V podstatě jsme na všem domluvení, ale pravděpodobně po tomto přestupním období za Slavii hrát ještě nebude."

Související obsah

Populární novinář Fabrizio Romano dokonce přišel s informací, že má Slavia zájem o talentovaného Nora Christose Zafeirise, který by do Edenu měl zamířit z Haugesundu. Jaroslav Tvrdík ale o tomto přesunu mluvit nechtěl. 

Jindřich Trpišovský uklidňoval fanoušky směrem do budoucna a dal novinky ohledně stavu Tomáše Holeše. "V nominaci by se mohl objevit v horizontu dvou až tří týdnů," řekl lodivod sešívaných. 

Vicemistr posledního ročníku odstartuje jarní část Fortuna ligy utkáním s Jabloncem, který přijede do Edenu v neděli 29. ledna. Trpišovský nalákal fanoušky, a to i přesto, že má být ukrutná zima.

Slavia oznámila také spolupráci se saúdskoarabským týmem Al-Nassr, kde aktuálně hraje Cristiano Ronaldo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události