Tenis

Tsitsipas pozval Margot Robbie do své lóže. Slavná herečka ale nepřišla

Tsitsipas pozval Margot Robbie do své lóže. Slavná herečka ale nepřišla
Margot Robbie s Stafanos Tsitsipas | Zdroj: Profimedia

Stefanos Tsitsipas si v neděli zahraje druhé grandslamové finále ve své kariéře. Během utkání proti Karenu Chačanovovi ale ve své lóži marně vyhlížel slavnou hollywoodskou herečku Margot Robbie, o které po utkání s Jiřím Lehečkou řekl, že by byl velmi rád, kdyby přišla. Nakonec toho ale tolik nelitoval, protože se mohl více soustředit na tenis.

Stefanos Tsitsipas je na začátku letošní sezony ve skvělé formě. Po čtyřech výhrách na týmovém United Cupu prochází bez porážky i úvodním grandslamem sezony, kde si v neděli zahraje finále proti Novaku Djokovičovi. Na své cestě vyřadil také českou kometu Jiřího Lehečku, se kterým si poradil ve čtvrtfinále. 

Právě po utkání s Lehečkou vyjádřil Tsitsipas nezvyklé přání. "Austrálie je skvělá země. Mám rád spoustu australských věcí. Pochází odsud i moje oblíbená herečka, Margot Robbie. Bylo by krásné, kdybych ji tu jednoho dne mohl vidět," řekl v rozhovoru s Jimem Courierem 24letý řecký tenista. 

Čtyřnásobného grandslamového vítěze toto přiznání zaujalo. "Jedná se o oficiální pozvání pro Margot Robbie?" zeptal se Courier. "Samozřejmě," odpověděl Tsitsipas s úsměvem. Otázkou zůstává, jestli se stejně usmívala i jeho přítelkyně Theodora Petalasová, se kterou oficiálně randí od roku 2021.

Související obsah

​​Na semifinále proti Karenu Chačanovovi ale slavná herečka nedorazila. Tím si ale řecký tenista nenechal po výhře zkazit náladu. "Pro mě je teď důležité, abych dělal svoji práci. Zbytek může přijít později," řekl Tsitsipas. "Moc ji obdivuji, je to skvělá herečka, její práce se mi líbí," složil poklonu dvojnásobné kandidátce na Oscara, která se proslavila zejména ve filmech Vlk z Wallstreet, Tenkrát v Hollywoodu nebo nyní je možno ji vidět v kinech ve filmu Babylon. "Ale právě teď se soustředím na svůj vlastní svět. Raději bych před ní nezkoušel hrát," přiznal Tsitsipas. 

Ve finále Australian Open se Tsitsipas postaví Novaku Djokovičovi. Pokud se mu podaří zvítězit, získá svůj první grandslamový titul v kariéře. Nejblíže tomu dosud byl v roce 2021, kdy ve finále French Open prohrál v pěti setech právě s Novakem Djokovičem, i když vedl 2:0 na sety. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události