Fotbal

Škriniar po šesti letech skončí v Interu. Od léta může hrát po boku Messiho

Škriniar po šesti letech skončí v Interu. Od léta může hrát po boku Messiho
Milan Škriniar | Zdroj: Profimedia

Slovenský reprezentant Milan Škriniar se bude v létě stěhovat. Jako volný hráč podepsal smlouvu s francouzským PSG na celou následující sezonu. Na sociálních sítích o tom informoval renomovaný italský novinář Fabrizio Romano. Je zde navíc možnost, že Škriniar změní angažmá už v lednu.

Milan Škriniar se s Interem Milán rozloučí po šesti letech. 30. června 2023 mu skončí smlouva, kterou už nechce prodloužit, a tak se z něj stane volný hráč. Toho využije desetinásobný mistr francouzské ligy, který o slovenského reprezentanta stojí už delší dobu. 

Francouzský celek navíc nechce na Škriniara čekat až do léta, a tak udělá všechno pro to, aby jej získal už do konce ledna. Inter ale za svoji oporu zadních řad požaduje 20 milionů eur (500 milionů korun), což se vedení PSG zdá příliš vysoká částka na to, že slovenskému reprezentantovi v létě končí smlouva. Mezi oběma kluby budou nadále probíhat jednání. 

Související obsah

​Škriniar odehrál v dresu Interu Milán 242 utkání, ve kterých vstřelil jedenáct gólů a na dalších pět přihrál. Radoval se také ze zisku čtyř trofejí. Kromě ligového titulu a vítězství v italském poháru se radoval také ze dvou Superpohárů. 

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události