Fotbal

Hororové chvilky, Čvančara padl k zemi a odjel do nemocnice. Měl otřes mozku

Hororové chvilky, Čvančara padl k zemi a odjel do nemocnice. Měl otřes mozku
Otřesený Tomáš Čvančara opouští trávník na nosítkách | Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Hodně ošklivou situaci na pohled nabídlo hned první jarní kolo české Fortuna ligy. Sparťanský útočník Tomáš Čvančara totiž po nešťastném zákroku Vraštila zůstal bezvládně ležet na zemi a ze hřiště musel být odnesen na nosítkách. Hvězda Letenských údajně prodělala otřes mozku.

Probíhal začátek druhého poločasu, když u pravé lajny proběhl souboj mezi Čvančarou a Vraštilem. Oba hráči se drželi a rozhodčí nechal hru plynout dále. Vzápětí ale sparťanský forvard upadl a olomoucký hráč ho nešťastně zasáhl do hlavy. 

Tomáš Čvančara pak ležel bezvládně na zemi a fanoušci sledovali opravdu nepříjemné záběry. Jediný střelec sparťanského gólu odjel sanitkou do nemocnice a podle týmového doktora prodělal otřes mozku a byl v bezvědomí. 

Související obsah

Sparta na sociálních sítích potvrdila otřes mozku a krátké bezvědomí. Po vyšetření ve Fakultní nemocnici Olomouc bylo vyloučeno vážnější zranění, Tomáš Čvančara se už vrátil do Prahy. 

Na hlavního sudího Miroslava Zelinku si stěžoval trenér Brian Priske. "Měl jsem pocit, že rozhodčí dostatečně nechránil našeho hráče," uvedl dánský trenér v pozápasovém rozhovoru. Sparta další gól bez Čvančary nedala a remizovala na úvod jara 1:1.

Sparta zná také soupeře pro čtvrtfinále národního poháru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události