Hokej

Zegras na soupeře údajně vytáhl mrtvého otce, hráč byl vzteky bez sebe

Zegras na soupeře údajně vytáhl mrtvého otce, hráč byl vzteky bez sebe
Trevor Zegras | Zdroj: Profimedia

V zápase hokejové NHL v noci na neděli mezi Anaheimem a Arizonou došlo k incidentu mezi dvěma protihráči. Anaheimský Trevor Zegras se totiž obul do obránce Arizony Stechera.

Do konce druhé třetiny zbývalo šest minut a stav utkání mezi Anaheimem a Arizonou byl vyrovnaný (1:1). Útočník Anaheimu Trevor Zegras dal krosček útočníkovi Arizony Haytonovi a to vyvolalo potyčku v rohu kluziště.  

Obránce Arizony Troy Stecher kvůli krosčeku něco vytkl Zegrasovi. Ten to s reakcí asi trochu přehnal, protože poté se na něj Stecher vrhl a musel být zadržován rozhodčími. Zegras byl odveden na trestnou lavici a Stecher byl viditelně podrážděn tím, co mu anaheimský útočník řekl.

"Ať už Trevor Zegras řekl Stecherovi cokoli, druhého jmenovaného to rozzuřilo. Je naprosto rozzuřený. Už dlouho jsem neviděl takhle rozčíleného hráče," napsal komentátor Eric Stephens.

Na sociálních sítích se spekuluje, že to mohlo být něco nevhodného o Stecherově otci, který umřel v roce 2020. To však popřel Craig Morgan z PHNX Sport, který se odkazuje na interní komunikaci s vedením Arizony. Zegras však prý řekl "několik nevhodných poznámek". Fanouškům se vůbec nelíbí Zegrasovo chování a někteří žádají dodatečný trest. 

Související obsah

​Zegras dostal za svůj zákrok trest 2 + 10 minut. Utkání se dostalo až do prodloužení, ve kterém Zegras vstřelil branku a rozhodl o výhře Anaheimu nad Arizonou 2:1.

Zegras rozhodl v prodloužení i utkání proti Torontu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události