Basketbal

Dospělá trenérka se vydávala za 13letou dívku a hrála basketbal na střední škole

Dospělá trenérka se vydávala za 13letou dívku a hrála basketbal na střední škole
Basketbalový míč - ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Ve středoškolském basketbalovém zápase v americké Virginii si asistentka trenérky jednoho z klubů oblékla dres nepřítomné hráčky a ve 22 letech hrála proti 13letým.

Dvě trenérky středoškolského basketbalového dívčího družstva přišly o práci poté, co se jedna z nich vydávala za 13letou studentku a hrála zápas. 

V utkání churchlandské střední školy proti Nansemondu 21. ledna se objevila na palubovce i jedna osoba v trochu jiné roli než obvykle. Asistentce trenérky Churchlandu Arlishe Boykinsové je už 22 let, ale do zápasu svých 13letých svěřenkyň nastoupila jako hráčka.

Na videozáznamu z utkání od zpravodajské společnosti WTKR je vidět, že Boykinsová má na sobě dres s číslem 1, který patří hráčce, jež byla zrovna mimo město. Boykinsová a také trenérka mužstva byly vyhozeny ze školy. Po provalení incidentu ani jeden z týmů ze zápasu, který byl poznamenaný touto událostí, nechce dále pokračovat v sezoně Virginské středoškolské ligy.

Související obsah

​​​"Zklamali jsme děti, protože tu máme skupinu mladých slečen, které nebudou moci dokončit sezonu kvůli chování některých dospělých," řekl k incidentu Billy Haun, výkonný ředitel Virginské středoškolské ligy.

V basketbalové NBA se odehrála další rvačka mezi hráči:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Basketbal

Důležité Události