Fotbal

Fanoušci Hannoveru vnikli na stadion rivala. Do trávníku vypálili svoje logo

Fanoušci Hannoveru vnikli na stadion rivala. Do trávníku vypálili svoje logo
Fanoušci Hannoveru 96 | Zdroj: Profimedia

Fanoušci fotbalového klubu Hannover 96 vnikli na stadion svého rivala z Braunschweigu večer před jejich zápasem s Heidenheimem. Ve středovém kruhu vypálili do trávníku číslo 96. Zaměstnanci Braunschweigu si s tím však poradili zajímavým způsobem a zápas začal včas.

Večer před zápasem Eintrachtu Braunschweig proti Heidenheimu vtrhli ultras Hannoveru 96 na stadion svého úhlavního rivala a do středového kruhu vypálili číslo 96. 

Zaměstnanci Braunschweigu se těsně před zápasem pokoušeli stav hřiště napravit, ale to se jim nepodařilo. Přišli však s nápaditým řešením. Číslo 96 přeškrtli a kolem středového kruhu nalajnovali nápisy "Nein, danke," tedy "Ne, děkujeme."

Eintracht Braunschweig a Hannover 96 jsou tradiční rivalové. Jejich města od sebe dělí pouze 50 kilometrů a v této sezoně spolu soupeří i ve druhé nejvyšší německé soutěži.

Hráče Braunschweigu toto gesto fanoušků Hannoveru nerozhodilo a v zápase s Heidenheimem vyhráli 2:0. Naopak Hannover v nedělním zápase podlehl týmu St. Pauli 0:2.

Související obsah

​Ve včerejším zápase Borussie Dortmund byl středový kruh také ozvláštněn, ale z úplně jiného důvodu. 4. února je totiž Světový den boje proti rakovině, a středový kruh tak měl na sobě na začátku přikreslenou bulku.

Rakovinu prodělal i Sébastien Haller, který se vrátil po nemoci a vstřelil svou první branku za Dortmund:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události