Fotbal

Skandál v Bundeslize. Třináctiletý syn šéfa Frankfurtu přinesl do školy kokain

Skandál v Bundeslize. Třináctiletý syn šéfa Frankfurtu přinesl do školy kokain
Šéf fotbalového Frankfurtu Peter Fischer | Zdroj: Profimedia.cz

Prezident Eintrachtu Frankfurt Peter Fischer má velký problém. Jeho mladší syn donesl do školy kokain, což se neobešlo bez následků. Nebezpečnou drogu totiž společně se spolužákem vyzkoušeli a průšvih se dostal na veřejnost. Jedna z předních osobností Bundesligy tak musela absolvovat domovní prohlídku, jež rovněž nedopadla příliš dobře. Teď je Fischer obviněný z nákupu a držení drog.

Bundesligou otřásla hodně nečekaná zpráva. Prezident frankfurtského Eintrachtu Peter Fischer byl obviněn z nelegálního nákupu a držení drog. Státní zastupitelství zahájilo vyšetřování nejen proti šestašedesátiletému funkcionáři, ale také proti jeho ženě a pětadvacetiletému synovi. 

Důvodem je kokain, který Fischerův mladší potomek donesl do školy. Teprve třináctiletý chlapec ho navíc i vyzkoušel, a to společně se spolužákem na školním dvoře. Jeho matka však vše zjistila a informovala školu i policii. 

Související obsah

Minulý týden tak došlo u Fischerů i na domovní prohlídku, při které byly v nočním stolku šéfa Eintrachtu nalezeny zbytky kokainu. Že je zkušený fotbalový funkcionář předmětem šetření, vyšlo najevo v pondělí. 

V nejbližší době bude skandál projednávat i samotný klub. Jeho představitelé se k tomu zatím ale nechtějí vyjadřovat. "Nebudu o tom nic říkat, ani jako přítel, ani jako člen, ani jako klubový funkcionář," uvedl podle welt.de mluvčí představenstva Eintrachtu Axel Hellmann.

Frankfurtu se v Bundeslize daří, klubem ale otřásá skandál jeho šéfa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události