Další sporty

Slušný bizár. Na internetu se prodává písek z pláže, kde Brady ukončil kariéru

Slušný bizár. Na internetu se prodává písek z pláže, kde Brady ukončil kariéru
Legenda amerického fotbalu Tom Brady. | Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdný Tom Brady nedávno znovu ohlásil konec kariéry a z jeho odchodu do sportovního důchodu se teď snaží jeden z fanoušků vytěžit, co se dá. Na internetu se totiž prodává písek z pláže, odkud své rozhodnutí populární hráč NFL oznámil. Cena jedné lahve, která byla původně stanovena na 677 dolarů (skoro 15 tisíc korun), už stoupla skoro na sto tisíc dolarů (více než 2 miliony korun).

Legendární hráč NFL Tom Brady znovu uzavřel bohatou kariéru, což oznámil ve videu na sociálních sítích na konci ledna. Učinil tak prý na Surfside Beach v Miami poblíž místa, kde žil se svou rodinou. 

Jeden z fanoušků tak podle hypebeast.com neváhal a na pláž se vypravil. Na místě posbíral písek a teď ho nabízí v lahvích na internetu jako cennou relikvii. 

Původní cenu stanovil na 677 dolarů (asi 15 tisíc korun), což je pro Bradyho příznivce magické číslo. Na tolika touchdownech se totiž pětačtyřicetiletý quarterback během své kariéry podílel.

Související obsah

Postupem času došlo na řadu příhozů a ten poslední se vyšplhal na hodně vysokou částku. Cena lahve je momentálně 99 990 dolarů, což je přes dva miliony korun. A může ještě růst. Konec dražby je naplánován až na 12. února. 

Tom Brady si kvůli charitě obarvil vlasy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události