Fotbal

Noc s legendou Kollerem! Narozeniny oslaví s fanoušky, připijte si s ním

Noc s legendou Kollerem! Narozeniny oslaví s fanoušky, připijte si s ním
Jan Koller v dresu fotbalové reprezentace | Zdroj: Profimedia

Historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace Jan Koller oslaví 30. března jubilejní 50. narozeniny. S bývalým hvězdným útočníkem proběhne o den později Noc s legendou, kdy si budou fanoušci moci se slavným fotbalistou v pražské Lucerně připít.

Jan Koller má za sebou impozantní fotbalovou kariéru, během které vyhrál německou Bundesligu v dresu Borussie Dortmund, dvakrát belgickou ligu a stal se také vítězem nejvyšší české fotbalové ligy, když ve Spartě vstoupil do světa velkého fotbalu. V roce 1999 byl vyhlášen nejlepším českým fotbalistou roku a o čtyři roky později nechyběl v nominaci na Zlatý míč. 

30. března oslaví nejlepší střelec české fotbalové reprezentace 50. narozeniny. Toto výjimečné životní jubileum se nemůže obejít bez pořádné pocty. ​O den později se uskuteční v pražské Lucerně Noc s legendou. Ve stejném sále ji měla i loni na podzim zpěvačka Marta Kubišová, která oslavila osmdesátiny. Legendární fotbalista po ní převezme štafetu a společně s moderátorem předvede fanouškům show. Příchozí navíc dostanou od sponzora pivo zdarma, kterým si budou moci s Kollerem, který je známý jako milovník tohoto hořkého nápoje, připít. 

Související obsah

"Je to pro mě něco speciálního, protože je to poprvé, co takhle budu oslavovat své narozeniny. Pro mě je to nové, budu nervózní, ale moc se těším, hlavně na ty hosty, kteří se připravují a kteří budou pro mě překvapením," řekl Koller k chystané oslavě. Jako překvapení si agentura VDN Promo připravila exkluzivní hosty, o kterých, jak už zmínil, neví ani samotný oslavenec. Večer bude doplněn o interaktivní ukázky z Kollerova života. Nebudou chybět ani vystavené hráčovy dresy, které příchozí provedou celou jeho kariérou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události