MMA

MMA truchlí. Zemřel 29letý polský bojovník. Příčina jeho smrti je neznámá

MMA truchlí.  Zemřel 29letý polský bojovník. Příčina jeho smrti je neznámá
MMA rukavice - ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Ve středu 8. února nahlásil rodinný příslušník úmrtí 29letého polského MMA zápasníka Mateusze Muraňského. Polský bojovník byl součástí organizací Fame MMA a HIGH League a zároveň byl známý i z televizních pořadů. Příčina jeho smrti je zatím neznámá.

Komunita freak-fight truchlí nad ztrátou Mateusze Muraňského, oblíbeného a talentovaného polského bojovníka MMA, který zemřel ve věku 29 let. Podle Polsatnews prokuratura sdělila, že na smrti se nepodílela žádná třetí osoba. Příčina smrti zatím nebyla odhalena a určí ji až pitva.

Jeho smrt byla šokem pro mnoho členů polské komunity, kteří ho obdivovali a respektovali jak v ringu, tak mimo něj. Mateusz byl známý nejen díky HIGH League a Fame MMA, ale také díky účinkování v televizních pořadech, a navzdory svému nízkému věku si rychle udělal jméno.

Související obsah

​Svou kariéru zahájil Muraňski v roce 2021, když na galavečeru Fame MMA 10 prohrál na body s Arkadiuszem Taňculou. Ve své kariéře vyhrál čtyři zápasy v MMA.

"S velkou lítostí informujeme o smrti Mateusze Muraňského. Mateuszi, odpočívej v pokoji. Upřímnou soustrast rodině i blízkým," napsala na twitteru organizace HIGH League, ve které Muraňski zápasil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události