Fotbal

Dva nádherné přímé kopy Brazilce Hulka! Jedna střela letěla rychlostí 120 km/h

Dva nádherné přímé kopy Brazilce Hulka! Jedna střela letěla rychlostí 120 km/h
Fotbalista Hulk před přímým kopem | Zdroj: Profimedia

Brazilský fotbalista Hulk opět ukázal, jaký granát má ve své levačce. V zápase jeho Atlética Mineiro s Democratou proměnil dva přímé kopy, a to parádním způsobem. První trefil z nějakých třiceti metrů a druhý letěl rychlostí 120 km/h.

Hulk otevřel skóre ve 13. minutě zápasu. Postavil se k přímému kopu z 30 metrů a uklidil míč přesně pod břevno. Jeho střela letěla rychlostí 90 km/h. Ale jeho druhý gól byl možná ještě lepší.

Tentokrát zahrával přímý kop v 35. minutě těsně za pokutovým územím. 36letý fotbalista se rozběhl, napálil balón vší silou a trefil se přesně do šibenice. Hostující gólman Gustavo Silva byl absolutně bez šance. Střela, které čelil, letěla rychlostí neuvěřitelných 120 km/h.

Související obsah

​​Jeden z hráčů ve zdi se snažil jeho pokus sice zblokovat, ale pro něj možná dobře, že se mu to nepovedlo. Atlético Mineiro nakonec zvítězilo 3:0.

Druhý Hulkův gól najdete v čase 0:45:

Hulkova druhá střela ale nebyla zdaleka nejtvrdší střelou v historii fotbalu. Tou je údajně pokus Ronnyho Hebersona, jehož ráně byla naměřena rychlost 210,9 km/h.

Krásný gól vstřelil v DFB Pokalu Emre Can, který se trefil z půlky hřiště:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události