Fotbal

Máme tu práskače. Neymar přiznal hádku a pátrá, kdo info vynesl z kabiny

Máme tu práskače. Neymar přiznal hádku a pátrá, kdo info vynesl z kabiny
Fotbalista Neymar | Zdroj: EPA / Profimedia

Slavný Neymar přiznal hádku se spoluhráčem Marquinhosem a sportovním ředitelem PSG Luisem Camposem, ke které mělo dojít po porážce Pařížanů s Monakem. Brazilský fotbalista zároveň vyjádřil znechucení nad tím, že informaci o střetu někdo vynesl z kabiny, a hodlá zjistit, kdo se takovým způsobem provinil.

PSG se momentálně příliš nedaří a v posledních dvou duelech jeho hráči museli kousat porážku. Aby toho nebylo málo, došlo prý po víkendové prohře s Monakem k ostré výměně názorů mezi hvězdným Neymarem, jeho spoluhráčem Marquinhosem a sportovním ředitelem Luisem Camposem. 

Ten totiž obvinil hráče z nedostatku snahy a agresivity. Někteří hráči si z jeho výbuchu prý nic nedělali, a tak údajně došlo k hádce. 

Brazilská superstar teď potvrdila, že hádka skutečně proběhla. "Stalo se. Nesouhlasili jsme s některými věcmi, a tak jsme o nich diskutovali. Fotbal je o komunikaci. Respekt je samozřejmě na obou stranách a někdy se v něčem neshodnete. Prohráli jsme několik zápasů a jsme z toho frustrovaní. Chceme pořád vyhrávat. Když ty porážky přijdou, bolí to, takže diskuse k tomu patří. To nám může pomoci zlepšit se jako tým. Myslím, že to pomohlo, protože jsme si věci vyjasnili," uvedl Neymar podle Daily Mail.

Související obsah

​Zároveň prozradil, že tým má v kabině "krtka", který všechno řekl médiím. "Někdy se některé věci dostanou do tisku a mohou se velmi rychle stát virálními. Když to jsou informace takového typu, jsme naštvaní. Neovlivňuje to jen mě, ale všechny včetně trenéra. Musíme přijít na to, co se děje. Věci z šatny by neměly vycházet ven. To je smutné. Jsou věci, které je potřeba řešit interně, a ne na ulici," rozohnil se.

Toho, kdo vynáší interní informace, by rád našel. Blíží se ale jiné starosti. Už v úterý večer se totiž PSG střetne v osmifinálové bitvě s Bayernem Mnichov. 

O víkendu PSG prohrálo v Ligue 1 s Monakem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události