Hokej

Mladý fanoušek získal Pastrňákův podepsaný dres. Ať ti to střílí, vzkázal mu

V Karviné proběhl historicky první den NHL v České republice. Při něm měli fanoušci možnost na závěr sledovat také zápas mezi Bostonem Bruins a New Yorkem Rangers. Součástí celého svátečního dne byly i soutěže o dresy. A podepsaný dres Davida Pastrňáka si odvezl mladý fanoušek.

Po převzetí ceny, kterou chtěl snad každý, poslal mladý fanoušek Davidu Pastrňákovi i vzkaz. "Ze srdce ti, Pasto, děkuju za dres s podpisem. Jsi můj nejoblíbenější hráč. Přeji ti hodně štěstí, ať ti to střílí a ať ti to nahrává," vzkázal aktuálně nejlepšímu českému hokejistovi. Mimo dres Pastrňáka se soutěžilo také o dresy Davida Krejčího nebo Filipa Chytila.

Zároveň bylo možné sledovat také vítězství Bruins, kteří si s Rangers poradili v poměru 4:2. A čtvrtou branku dal právě český útočník s číslem 88. Pro něj šlo už o branku s pořadovým číslem 44, k tomu přidal také 40 asistencí.

Související obsah

​V kanadském bodování mu patří čtvrté místo, mezi střelci je druhý. Na prvního Connora McDavida ztrácí osm bodů. Mimo Pastrňáka se daří také celému Bostonu, který si připsal desáté vítězství v řadě a suverénně vévodí celé NHL se 103 body.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události