Hokej

Fanda Canucks dal cizinci pět dolarů. Nestačil se divit, co dostal na oplátku

Nebýt lakomý a pomáhat lidem se vyplácí. O tom se přesvědčil i jeden z fanoušků hokejového týmu Vancouver Canucks se svým synem. Neznámému člověku dali pět dolarů a ten jim za to dal dres, 1 000 dolarů, a ještě je s sebou vzal na zápas jejich oblíbeného týmu, kde se mohli i osobně setkat se všemi hráči.

Zachery Dereniowski je známý influencer který vystupuje pod přezdívkou MDMotivator a na sociální sítě sdílí videa, jak pomáhá náhodným lidem. Tito lidé si však musí jeho pomoc vysloužit, a to slušným chováním a dobrosrdečností. 

V posledním videu splnil sen jednomu malému klukovi. Jeho táta byl ochoten darovat Zacherymu jeden dolar na koupi dresu Vancouveru Canucks, a dal mu dokonce pětidolarovou bankovku s tím, že víc bohužel nemá.

MDMotivator mu bankovku vrátil a přidal k tomu i zmiňovaný dres. Otec nejdřív dar nechtěl přijmout. "Byl to test laskavosti," vysvětlil mu Zachery a poté již otec dar přijal.

Související obsah

​"Mám pro vás ještě překvapení. První osoba, která mi pomůže, dostane 1 000 dolarů v hotovosti," řekl Zachery a přidal k tomu ještě objetí. Otec i syn byli velmi dojati. Otec se dokonce rozbrečel. "Právě byl na chemoterapii," vysvětlil syn velké dojetí svého otce.

Ale to ještě nebylo vše. Zachery oba vzal s sebou na zápas Vancouveru Canucks, jejich oblíbeného týmu. Na stadionu otec i syn dostali dresy Canucks a další klubové předměty. Poté se setkali i s hráči Vancouveru, kteří se jim ochotně podepsali na dresy. "Je to můj nejlepší den v životě," rozplýval se chlapec, kterému se splnil sen.    

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události